Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/virtualki/171952/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/virtualki/171952/wp-includes/plugin.php on line 601

Jedzenie ma znaczenie

jedzenie
„Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem.”
– Hipokrates

Hipokrates wierzył, że ludzkie ciało ma wrodzoną zdolność samoleczenia.

Normalnie ciało ludzkie ma system obronny potężny na tyle, że rak nie ma szans. Ciało ludzkie ma tak potężną obronę, że normalne, zdrowe ciało nie może i nie dopuści do rozwoju raka, ani żadnej innej choroby. Co więcej – przy dobrym, zdrowym i pożywnym organicznym jedzeniu można te choroby pokonać. Jeśli więc chcesz wyleczyć raka, musisz zniszczyć środowisko, którego potrzebuje on by przetrwać.

Kobiety z Japonii, gdzie rak piersi jest rzadkością, po przeprowadzce do Ameryki i zmianie trybu życia, zaczynają chorować tak samo często jak kobiety w Ameryce, gdzie zachorowalność wynosi 30%. Czyli 30% kobiet w Ameryce jest w grupie ryzyka zachorowania na raka piersi. W Japonii jest to mniej niż 1%.

Dlaczego mieliby uczyć na temat witamin w szkołach medycznych? Czemu lekarze, którzy studiowali medycynę i praktykują medycynę i są sponsorowani przez firmy farmaceutyczne mieliby interesować się witaminami? Na pewno firmy farmaceutyczne nie będą promować witamin.

Musimy nauczyć ustawodawców, polityków, lekarzy oraz uniwersytety, gdzie szkoli się medyków, że istnieją rośliny o działaniu antyrakowym, ze są rośliny o działaniu przeciwwymiotnym, są takie, które pomagają na nadciśnienie, bóle głowy i zmęczenie wywołane chemioterapią.

Dwie garście orzechów nerkowca dają efekt terapeutyczny zażycia Prozacu.

Łatwo w wieku 21 lat, gdy się jest w pełni sił, zapomnieć o zdrowym odżywianiu, ale wygląda to inaczej, gdy dochodzi się do czterdziestki czy sześćdziesiątki i zaczynają się poważne schorzenia.

Te inne ciekawe rzeczy możesz poznać oglądając poniższy film – „Jedzenie ma znaczenie” (Food matters).

httpvp://www.youtube.com/view_play_list?p=FD60659E7256F96E

Jakby ktoś chciał ściągnąć film na dysk:

Torrent:
Jedzenie ma znaczenie torrent

Napisy:
food matters napisy pl
jedzenie ma znaczenie napisy pl
Synchro: DX50 688×352 29.97fps 701.5 MB

StageVU = DivX:
Food matters pl

Rapidshare:
Food_Matters.part1.rar
Food_Matters.part2.rar
Food_Matters.part3.rar
Food_Matters.part4.rar

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , .

3 odpowiedzi do “Jedzenie ma znaczenie”

 1. Artek Czwartek pisze:

  Jak organizm jest odporny i silny w walce z zanieczyszczeniami, jakie w ciągu swojego życia człowiek ładuje w siebie, widać właśnie po tym, że idąc do szpitala widzi się w przewadze ludzi starszych, którzy te 50-80 lat swojego życia truli się. Tyle czasu organizm dawał radę, aż w końcu maszyneria pada. Im człowiek starszy biologicznie i bardziej zanieczyszczony tym bardziej narażony na choroby. Która maszyna potrafi tak długo zmagać się ze „śmieciami” jak ludzki organizm?
  Warto sobie zdać sprawę z tego jakim darem (mowa o naszych organizmach) obdarzyła nas natura, czy warto ten dar tak zaśmiecać i utrudniać mu działanie?

  Sam co prawda ciągle się zaśmiecam, ale pracuję nad tym i powoli z biegiem czasu zmieniam dietę i tryb życia. Najważniejsze by robić to z zgodzie z sobą i w swoim tempie:)

  Pozdrawiam blogera i czytelników.

 2. Piotr pisze:

  Dobra robota z filmami propagującymi witarianizm. Uprzejmie proszę o więcej.

Skomentuj