Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/virtualki/171952/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/virtualki/171952/wp-includes/plugin.php on line 601

O mnie

Metryka
pseudo: grabarz
urodzony 1984
wegetarianin od stycznia 2008
weganin od 2009, nie pamiętam dokładnie kiedy
witarianin od lipca 2009

Dieta witariańska

Na witarianizm przeszedłem w lipcu 2009 (o czym możesz dokładniej poczytać w pierwszych wpisach na blogu). Cały czas staram się pogłębiać moją wiedzę w tej kwestii. Dużo czytam, nie tylko witariańskich, ale wegetariańskich, wegańskich czy ogólnie tematów ze zdrową żywnością i zdrowym odżywianiem.

W sierpniu 2009 założyłem tego bloga, który służy mi za zapis moich doświadczeń. Dzięki niemu, mogę sobie w każdej chwili wrócić i zobaczyć jak to u mnie się rozwija a przy okazji mogę podzielić się z wami swoimi przygodami z tą dietą.

Jeśli masz jakieś uwagi, to komentuj, pisz albo krytykuj jeśli trzeba.

Jeśli masz pytania, to postaram się odpowiedzieć w miarę wiedzy i czasu.

Zainteresowania

Od dawna i niezmiennie kocham grać w nogę. Nawet trenowałem 10 lat, ale obecnie grywam tylko amatorsko.

Od jakiegoś czasu wygasa moja miłość do sportu ogólnie. Tak jak kiedyś oglądałem i interesowałem się różnymi dyscyplinami – żużel, skoki narciarskie, piłka nożna tak od jakiegoś czasu coraz bardziej mi zwisa czy ktoś wygra, czy przegra. Obojętne czy to Polska, czy drużyna z miasta w którym mieszkam. No chyba, że na kogoś postawiłem 😉 Bo w zakłady bukmacherskie też czasem się pobawię.

Podobnie wygasły moje zainteresowania polityką, chociaż przyświeca mi idea libertarianizmu i z tym się utożsamiam. Kocham wolność i cenię ją ponad wszystko.

Ciekawią mnie też zachowania ludzi, manipulacja, perswazja, psychologia. Do tego biznes i ekonomia.

Praca

Akurat z tym mam luz, bo robię sobie kiedy chcę i ile chcę. Jest dobrze :)

Co lubię w witarianizmie

Owoce, warzywa i orzechy ;P A tak poważnie, to awokado mógłbym jeść bez przerwy. Możesz przesyłać je kilogramami na mój adres albo przelewać miliony na konto, to sam sobie kupię :)

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z zakładki Kontakt (u góry)